Технологія майбутнього - FLEXVOLT від DeWalt

Ще зовсім недавно жодну велику будівництво не можна було уявити собі без кабелів електроінструменту, бензинових або дизельних генераторів, що підтримують подачу електрики. Нескінченні дроти тільки ускладнювали роботу фахівців, заважали їм і створювали проблеми. Але на зміну цих часів приходить зовсім нова епоха - вік акумуляторного інструменту DeWALT XR Flexvolt. Найсвіжіші і сміливі рішення, унікальна продуктивність і стійкість до зношування - всі ці переваги об'єдналися воєдино, щоб зробити вашу роботу ще комфортніше та ефективніше!

Акумулятор DeWALT XR Flexvolt - авангард сучасних технологій

Класичним акумуляторним шуруповертом вже нікого не здивувати. А ось до інших різновидів техніки, яка отримує харчування від компактних батарей, люди ставляться вельми скептично. І дуже даремно. Майстри, що стежать за ринком і тенденціями його розвитку, вже давно встигли познайомитися з інноваційної лінійкою продукції від DeWalt. Серед головних характеристик принципово нового акумулятора вже встигли виділити:

1. Можливість перетворення з 18V / 54V.
2. Небачений раніше рівень потужності.
3. Сумісність з інструментом старого покоління.
4. Величезний запас енергії для роботи протягом всього дня в особливо складних умовах.


Все це дозволяє з повною впевненістю заявляти про те, що розробка DeWalt - справжній прорив, здатний повністю змінити майбутнє будівельних майданчиків. Виробник готовий створювати нестандартне обладнання для професіоналів, яке порадує своєю продуктивністю і потужністю. Саме таким він бачить світ майбутнього, і запрошує всіх фахівців пройти цей шлях разом з брендом.

DeWALT XR Flexvolt 54V - розкриваємо потенціал акумулятора

Дана модель акумуляторної батареї - це не просто черговий аксесуар, який занадто швидко прийде в непридатність, щоб про нього пам'ятали. Конвертована приналежність однаково добре видає напругу як в 18 В, так і 54 В, що вже саме по собі незвично. АКБ може бути встановлений абсолютно на будь-який інструмент з попередніх серій, але видає і унікальну потужність для нової лінійки будівельного обладнання.

Ще кілька років тому акумуляторами оснащувалися тільки легкі і компактні пристрої, які не піддавалися сильним навантаженням. З інноваційною розробкою від американського бренду все кардинально змінилося. Навіть важка техніка без шкоди своїй потужності може працювати без будь-яких проводів. При цьому сама батарея унікальною ємності має цілком скромні габарити і вага.

Які інструменти вже працюють на базі XR Flexvolt?

Не варто думати, що насолодитися всіма перевагами свободи без проводів зможуть лише ті, хто застосовує всім звичні дрилі-шуруповерти. Розробники DeWalt мислять набагато ширше, тому і серія інструментів вийшла досить великою. Спочатку в неї увійшли 8 тепер уже легендарних пристроїв, зараз же список значно ширше. Розповімо лише про деякі моделі:

1. УШМ DCG414N. Ця болгарка ідеально впишеться в арсенал професійного фахівця. Всі чарівність цієї моделі криється не тільки у використанні особливого елемента живлення, якого вистачає на цілий день інтенсивного використання. Вона оснащена 2-позиційної руків'ям і інтелектуальним вимикачем, а також регульованим без ключа кожухом і затискної гайкою, що дуже зручно.
2. Перфоратор SDS-Plus DCH333NT. На одному заряді граючи виконує до 90 отворів буром в 10 мм на глибину 8 см. Підтримує можливість відключення удару або обертання. Видає мінімальні показники по вібрації серед інструменту свого класу.
3. Дискова пилка DCS576N. Сама по собі подібна ідея зробити з дискової пили акумуляторний інструмент вже була чимось позамежним. Особливо якщо врахувати те, як довго вона могла працювати без підзарядки. Сьогодні ж це улюблене обладнання багатьох фахівців, оснащене підсвічуванням і додаткової рукояткою для максимального комфорту користувача.
4. Пила «Алігатор» DCS398 Розроблено головним чином для роботи з цеглою, як і її мережевий аналог. Працює в комплексі з подвійними міцними полотнами, завдяки чому може похвалитися шикарною продуктивністю.
5. Шабельна пила DCS388N. Двигун без щіток, що вкрай практично. В наявності підсвічування для максимальної зручності експлуатації.
6. Погружная пила DCS520NT. Ідеальна в усіх відношеннях. Має вбудований механізм паралельного занурення і зручні обгумовані рукоятки. Безщітковий двигун відрізняється довговічністю і простотою обслуговування.

Всі перераховані вище інструменти - це лише мала частина асортименту, який пропонується на даний момент брендом. Акумуляторне обладнання цього типу - принципово важливий крок у майбутнє і дуже важливо зробити його вчасно.

Ми рекомендуємо вам придивитися до техніки, що працює від сучасних потужних батарей і вибрати інструмент собі до душі. Якщо вам складно визначитися і хочеться отримати консультацію, ви завжди можете зв'язатися з фахівцями ТОВ «Дім інструментів» або уважно вивчити наш каталог з докладними описами техніки. Як офіційний дилер DeWalt в Україні ми пропонуємо самі адекватні ціни і привабливі умови співпраці. Звертайтеся, вибирайте і купуйте найкраще!