Компанія «Дім інструментів»


Протягом 20 років є офіційним дилером компанії DEWALT, для зростання продажів бренду Dewalt в 2009 році був відкритий фірмовий інтернет магазин DEWALT.LVIV.UA

Спеціалізований інтернет-магазин електроінструментів Dewalt, а також оснащення Dewalt, представлених компанією «Дім інструментів». Всі представлені товари можна замовити в режимі on-line не виходячи з дому.
Ми намагаємося своєчасно оновлювати каталог товарів і тому практично весь товар представлений в інтернет-магазині, є в наявності у нас на складі і в офісе.На сьогоднішній день Компанія «Дім інструментів» пропонує Вам комплексний підхід:

Надання спеціальних знижок на електроінструмент та витратні матеріали.
Технічні консультації при підборі, купівлі та використанні електроінструменту, витратних матеріалів та аксесуарів фірми Dewalt, виходячи з потреб і умов роботи.
Демонстрація технічних можливостей електроінструменту Dewalt на Вашій будівельному майданчику, за домовленістю із замовником.
Сервісне - гарантійне, профілактичне і післягарантійне обслуговування будь-якого електроінструменту DeWalt, Stanley і Black & Deckert.
Доставка електроінструменту - за домовленістю із замовником, безкоштовна доставка інструменту Dewalt.