Компанія ТОВ "Дім інструментів" готова доставляти електроінструмент DeWALT своїм клієнтам такими перевізником Нова Пошта по всій території України.

Для фізичних осіб можлива оплата за фактом отримання електроінструменту DeWALT на представництві обраного перевізника (накладений платіж).

Для юридичних осіб товар відправляється виключно після повної оплати виставленого рахунку, а отримання товару у перевізника відбувається за пред'явленням оригіналу довіреності.

Також можливий самовивіз товару з наших магазинів, адреси магазинів можна подивитися тут.


Коли я отримаю замовлений товар?
При наявності товару на складі відправка відбувається в день замовлення. Доставка товарів по Україні, в більшості випадків, займає 1-2 дні. Точний час доставки можна дізнатися у менеджера з продажу електроінструменту DeWALT.

А інструмент робочий?
Перед відправкою клієнту інструмент повністю перевіряється на відсутність заводських і всіх інших можливих дефектів фахівцями власного гарантійного сервісного центру DeWALT.

Які гарантії цілісності товару?
З моменту передачі інструменту перевізнику відповідальність за цілісність упаковки, і збереження товару несе виключи перевізник, для чого Ваша відправка страхується на повну вартість електроінструменту. Перед оплатою замовлення Ви зможете оглянути товар.